Nasze inwestycje

Villa Forma

ul. Ruczaj 59, Warszawa Wilanów

Inwestycja w sprzedaży

Villa Forma to enklawa 6 wolnostojących willi na Zielonym Wilanowie. Wyjątkowo duże działki od 1100 do 1650 m2, na których powstają domy o metrażach od 250 do 310 m2, od 4 do 7 pokoi.


Projekt jest skupiony na funkcjonalności i designie. Villa Forma to połączenie ponadczasowej prostoty i najwyższej jakości materiałów. Wille i ich otoczenie zostały zaprojektowane w taki sposób by mieszkańcy mogli osiągnąć równowagę dnia codziennego. Przestronne ogrody, wolnostojące domy w dużych odległościach.

Tutaj chcesz oddychać pełną piersią. Czyste powietrze, trasy rowerowe, ścieżki do porannego joggingu oraz długich spacerów. Świat Villa Forma to szczęście, jakie daje otoczenie przyrody, przy jednoczesnej, niedalekiej odległości miasta i niezbędnej infrastruktury.

 

Frame

ul. Kuropatwy 21, Mysiadło / Warszawa Ursynów

Inwestycja w sprzedaży

FRAME wille miejskie to kameralne osiedle domów, zaprojektowanych w modernistycznym stylu.  Inwestycja obejmuje 29 domów/lokali o powierzchniach od 128 do 220 m kw. i 6 - 7 pokoi – każdy dom z prywatnym ogrodem, o powierzchniach działek od 211 do 588 m kw., który zapewni komfortową przestrzeń dla całej rodziny. Nowoczesne osiedle otulone zielenią to bezpieczna enklawa, łącząca w sobie zalety mieszkania w domu jednorodzinnym oraz bogactwo możliwości, jakie niesie aktywne życie w mieście.

Ta wyjątkowa inwestycja emanuje niezwykłym urokiem dzięki swojemu niebanalnemu wyglądowi. Jej architektura jest harmonijnym połączeniem elegancji i nowoczesności, tworząc przestrzeń, która zachwyca i inspiruje.

 

Villa AKSA

Aksamitki 11, Warszawa Wilanów Mokotów

Inwestycja w przygotowaniu

 

Villa AKSA składa się z 4 luksusowych rezydencji o powierzchniach 310m². Budowane przez nas domy znajdują się na granicy Mokotowa,Wilanowa i Ursynowa. W bezpośrednim sąsiedztwie Rezerwatu Skarpy Ursynów. Każdy z nich odznacza się unikatową architekturą i wysoką jakością materiałów. 

Każda z rezydencji położona jest na prywatnej działce o powierzchni od 700 m² do 1000 m2, co gwarantuje mieszkańcom poczucie prywatności. Wszystkie nasze ville posiadają przestronną i widną strefę dzienną, 4 sypialnie do dowolnej aranżacji, gabinet i duży 2-stanowiskowy garaż, ogromne, panoramiczne przeszklenia o wysokości 2,9m, wysokie sufity oraz tarasy na piętrach.

 

Villa Mango

ul. Mango, Warszawa Wilanów

Inwestycja w przygotowaniu

 

Villa Mango to wyjątkowa przestrzeń, która swoim mieszkańcom zapewni komfort każdego dnia. Jeżeli cenisz sobie prywatność, wygodę oraz równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym, to nasza inwestycja doskonale wpisuje się w Twoje oczekiwania. To właśnie potrzeba zapewnienia miejsca, w którym nasi mieszkańcy będą mogli odnaleźć właściwy balans, skłoniła nas do zastosowania formy architektonicznej, która wpisuje się w wyjątkowy charakter Miasteczka Wilanów.

Trzykondygnacyjne domy o powierzchniach od 180 do 253m². z panoramicznymi przeszkleniami, charakteryzują się modernistyczną bryłą utrzymaną w tonacji bieli, szarości i drewna. Każdy z nich posiada wkomponowany w bryłę budynku garaż z bramą ukrytą oraz prywatny ogród.

Villa La Plage

ul. Jara 3, Warszawa Wilanów

Inwestycja zakończona

Villa la Plage to miejsce utrzymane w nowoczesnym stylu, nawiązującym do warszawskiego modernizmu. Kameralna zabudowa, na którą składają się 4 domy z płaskim dachem, co jest unikalnym rozwiązaniem w tej części Warszawy. Duże, aluminiowe okna oraz przytulne i nasłonecznione ogrody pozwolą na codzienne korzystanie z zalet tego miejsca. Nieruchomość powstała z zastosowaniem najwyższych standardów i norm ekologicznych, uwzględniających ogrzewanie podłogowe, instalacje pod panele PV i rekuperację.

Funkcjonalny układ domów daje możliwość zaaranżowania przestrzeni według własnych potrzeb. Na 214 m2 można zrobić nawet 5 sypialni oraz zaaranżować dodatkowe pomieszczenie na biuro/gabinet lub magazyn.