Artis to z łaciny – Sztuka. W Artis Development tworzymy Sztukę Dobrego Życia. Nasze realizacje są mieszkaniową sztuką użytkową
i tak jak w przypadku wybitnych dzieł – mają one charakter ponadczasowy. To nasza misja.

Choć aspekt estetyczny jest bardzo istotny w naszych realizacjach, to zależy nam na tworzeniu czegoś więcej niż tylko „sztuki dla sztuki”. Wiemy, że połączenie designu i funkcjonalności musi iść w parze z odpowiednim położeniem w przestrzeni. Czujemy się za to odpowiedzialni.

W tworzeniu naszych nieruchomości chcemy zachować tzw. złoty środek. Minimalistyczny styl i maksymalne wykorzystanie nowoczesnych technologii to nasz hołd dla ekologii i życia w zgodzie z naturą.

W Artis Development łączymy doświadczenie, profesjonalizm i pasję tworzenia wyjątkowych miejsc do życia.

Fundamentem naszych realizacji jest zrozumienie potrzeb naszych klientów. Zaufanie budujemy na gruncie wysokich standardów usług i dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta.

Partner strategiczny

POMPBET CAPITAL to spółka z grupy kapitałowej POMPBET, działającej na rynku usług budowlanych od ponad 20 lat.

POMPBET to największa polska firma zajmująca się świadczeniem usług pompowania betonu. Firma POMPBET została założona w 1998 roku. Od początku jej istnienia cechą charakterystyczną firmy jest dążenie do doskonałości.

Satysfakcja Klienta oraz ciągłe podnoszenie jakości maszyn i świadczonych usług są najważniejszymi drogowskazami naszego rozwoju. Od kilku ostatnich lat Podmioty z grupy kapitałowej POMPBET z sukcesem rozwijają również projekty z branży odnawialnych źródeł energii, w tym fotowoltaiki.

Chcesz nas lepiej poznać?

A może potrzebujesz dodatkowych informacji na temat wybranej nieruchomości?

Niezależnie co Cię do nas sprowadza jesteśmy do twojej dyspozycji

Zadzwoń i umów się na konsultację

Wyślij wiadomość